Eylem düğmeli Nothing Phone (3) ortaya çıktı!

Geçtiğimiz haftalarda ChatGPT eklentisi ile gündeme oturmayı başaran Nothing, neredeyse tüm cihazlarına bu eklentiyi sunduktan sonra şimdi de tanıtmaya hazırlandığı amiral gemisi telefonu ile gündemde. Phone (1) ve Phone (2) modellerini sırasıyla 2022 ve 2023 yıllarının Temmuz ayında tanıtan firmanın bu sene de Phone (3) modelini tanıtması bekleniyor. Carl Pei tarafından paylaşılan görsel ile birlikte yeni bir özellik ortaya çıkmış olabilir. İşte Nothing Phone (3) eylem düğmesi ve özellikleri…

Nothing Phone (3) yenilenmiş arayüz tasarımı ile gelebilir

Önceki telefonları ile güzel bir ivme yakalayan firma, Phone (3) için de yenilikler hazırlıyor gibi görünüyor. Carl Pei tarafından X hesabında paylaşılan görselde Nothing OS sisteminde yenilenmiş hızlı ayarlar ve bildirim panelini görebiliyoruz. Bu yıl tanıtılması beklenen Nothing OS 3 ile gelmesi muhtemel olan yeniliklerin gösterildiği telefonun da Phone (3) modelinin tasarım maketi olduğu tahmin ediliyor.

Yenilenmiş hızlı ayarlar ve bildirim paneline ek olarak fotoğraflarda yeni bir buton dikkat çekiyor. İlk bakışta herhangi bir değişiklik görülmese de sağ kenarda bulunan butonlara dikkatli bakıldığında yeni bir buton görebiliyoruz. Güç düğmesinin hemen altında yer alan bu düğmenin “Action Button” olarak da bilinen eylem düğmesi olduğu tahmin ediliyor.

Eylem düğmesi değilse de bir Alert Slider veya özel bir kamera deklanşörü olabileceği de iddia ediliyor. Action Button özelliği iPhone 15 Pro modellerinde sunulurken, Alert Slider ise OnePlus telefonlarında bulunuyor.

Daha fazla detay verilmese de tasarım maketinden yeni cihazın özel bir fiziksel butona sahip olacağını, metal bir çerçeve ile geleceğini, ortaya hizalanmış kamera ve minimal ekran çerçeveleri ile tanıtılacağını öngörebiliyoruz. Ayrıca Phone (3) modelinin Snapdragon 8s Gen 3 işlemciden gücünü alacağı iddialar arasında.

Peki ya siz Nothing Phone (3) ve özellikleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir